1996 yılında temelleri atılan Ermet Tekstil, küçük bir işletme olarak başladığı zamanlarda doğru tercih ve ürünlerle bugün Türkiye'de ev tekstili sektöründe yön veren firmalardan birisi haline gelmiştir.

Aynı şekilde Türkiye dışında bir çok noktada satış noktaları ile Dünya'da yerini almış, Türkiye'nin ismini gururla tanıtıyoruz.

6.500 m2 kapalı olmak üzere toplam 10.000 m2 alanda, yarı entegre üretim tesisiyle, alanında uzman ve geniş kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretimin her aşamasında kaliteli ürün, modern tasarımları kullanmakta özen gösterdiğimiz gibi son kullanıcıya kadar tüm aşamalarda fiyatları en uygun tutmaya gayret ediyoruz.

1996 yılından bu yana oluşan sektördeki tecrübemiz ile hayata geçirdiğimiz Julie ve Lena markaları ile geniş ürün yelpazemizi Türkiye ve Dünya'da satışlarımızı devam ettirmekteyiz.

Misyonumuz; kaliteden ödün vermeden, minimum maliyetlerle ve vazgeçilmez müşteri memnuniyeti ile üretim yapmaktır. Yenilik ve gelişmelere açık bir şirket politikasını çalışanların katkılarıyla ve kurum içerisindeki yardımlaşma bilinci ile sağlamaktır. Bu anlamda tek hedefimiz kalite ve kusursuz müşteri memnuniyeti olup sloganımız; “Mutluluk yıllarca birliktelikse, bizim için öncelik kalitedir."